Svenberg

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się wynajmem i serwisem odzieży roboczej oraz mat wejściowych. Istniejemy od 2004r. i od początku swojej działalności jesteśmy firmą z polskim kapitałem.

Odzież robocza którą oferujemy w ramach naszej usługi jest produkowana przez firmy: Kegel-Błażusiak Sp. z o.o. i Hossa Sp. o.o. Natomiast pranie odbywa się w naszej nowoczesnej i profesjonalnej pralni wodnej. Posiadamy również własną flotę pojazdów dostawczych i osobowych.

Jesteśmy nowoczesną, energicznie rozwijającą się firmą, wychodzącą naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów. Profesjonalizm i zaangażowanie naszej kadry pracowniczej oraz odpowiednie zarządzanie są źródłem wysokiej jakości naszych usług i dają duże zadowolenie naszym klientom.

Wieloletnia działalność dała nam duże doświadczenie w obsłudze zarówno małych i średnich firm oraz dużych koncernów. Działamy w wielu gałęziach branży przemysłowej jak i spożywczej z zastosowaniem norm HACCP.

Wybierając naszą firmę z pewnością będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy a pracownicy zatrudnieni w Państwa firmie poczują prawdziwy komfort pracy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Nasza firma

^

© Copyright by Svenberg 2021

menuMenu

Menu

zamknijZamknij